سخن روز

ذکر روز یک شنبه :یا ذالجلال و الاکرام

سرویس آب و هوا
اشکال در دریافت اطلاعات
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 26865
  • بازدید امروز : 45
  • بازدید دیروز : 26
  • آخرین بازدید : چهارشنبه 3 خرداد 1396 (12:17) ب.ظ
روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون اعلام کرد:
به منظور آشنایی بهره برداران محلی شهرستان تیران و کرون با روش های  مناسب و بهینه برداشت محصولات فرعی ، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون اقدام به برگزاری دوره آموزشی با عنوان بهره برداری از محصولات فرعی و مرتعی نمود.
معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون بهره برداری از مراتع صرفا" به منظور تولید علوفه دام را به اقتصاد تک محصولی تشبیه نمود که اقتصادی شکننده داشته و تصریح کرد: بهره برداری چند منظوره از پوشش گیاهی باعث کاهش فشار چرای دام  بر مرتع شده و گامی مهم در جهت مدیریت پویای مراتع محسوب می شود.
احمدرضا عباسی هدف از برگزاری این دوره را آشنایی افراد با روش های مناسب و بهینه برداشت محصولات فرعی و بومی منطقه دانست و افزود: استفاده از  ادوات مناسب و نوین بهره برداری ، شیوه صحیح کاشت ،داشت و برداشت محصولات فرعی  مواردی است که به آن اشاره خواهد شد.
عباسی در ادامه بهره برداری از محصولات در قالب طرح های بهره برداری و انعقاد قرارداد را در راستای حفظ و حمایت و احیا پایه های مادری مولد محصولات به جهت جلوگیری از انقراض و رویش مستمر سالانه آن بیان کرد.بازدید : 134
8 آبان 1395 ساعت 01:29 ب.ظ
فهرست مقالات
موردی برای نمایش وجود ندارد
ملاقات عمومی با

ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری
شهرستان تیران و کرون

روز دوشنبه هر
هفته
آیا می دانید که
 براساس قانون : آتش زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد
پیوند های مفید


 
آرشیو خبر