آرشیو خبر
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 74538
  • بازدید امروز : 25
  • بازدید دیروز : 57
  • آخرین بازدید : چهارشنبه 3 بهمن 1397 (12:01) ب.ظ
روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون اعلام کرد:
با توجه به شروع فصل گرما و احتمال آتش سوزی درمراتع جلسه ای با حضور شوراهای اسلامی و دهیاران بخش کرون جهت مقابله با وقوع احتمالی آتش سوزی و آمادگی نیروهای بومی ومحلی در بخشداری شهر عسگران از توابع شهرستان تیران و کرون برگزار گردید.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون  با اشاره به تاکید مقام عالی سازمان جنگلها و مراتع و مکاتبات مدیریت بحران در خصوص جلوگیری از حریق در فصل تابستان گفت : هرساله با شروع فصل تابستان زمینه مساعد برای بروز آتش سوزی در مراتع فراهم می شودکه جلوگیری از وقوع احتمالی حریق در اولویت  امور قرار دارد.


مهدی عالیپور درادامه با اشاره به عرفهای بحرانی شهرستان افزود : با تشکیل تیم های اطفا حریق به سرپرستی دهیاران که با اطلاع رسانی سریع و به موقع انجام خواهد پذیرفت ،شاهد جلوگیری از گسترش حریق و کاهش هزینه های جانبی آن خواهیم بود.


این مقام مسئول با قدردانی از همکاری اعضا شوراها و دهیاران در حفظ و حراست از انفال به وظیفه بهره برداران محلی اشاره و تصریح کرد: آموزش به روز بهره برداران و جلوگیری از تخریب مراتع و ازبین بردن زیمنه های احتمالی آتش سوزی باید به مانند گذشته در دستور کار عوامل حفاظتی و مردم محلی قرار داشته باشد.

فهرست مقالات
موردی برای نمایش وجود ندارد
ملاقات عمومی با

ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری
شهرستان تیران و کرون

روز دوشنبه هر
هفته
آیا می دانید که
 براساس قانون : آتش زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد
پیوند های مفید