آرشیو خبر
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 74539
  • بازدید امروز : 26
  • بازدید دیروز : 57
  • آخرین بازدید : چهارشنبه 3 بهمن 1397 (12:01) ب.ظ


روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون :
 ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری در راستای وظایف سازمانی خود اقدام به جذب همیار طبیعت دانش آموزی نموده است .
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون در خصوص طرح همیار طبیعت دانش آموزی افزود : با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر فرهنگ سازی حفظ منابع طبیعی در مدارس و استفاده از ظرفیت فرهنگی گسترده معلمان و دانش آموزان ، این طرح با تعامل وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور اجرا می شود.
 مهدی عالیپور اشاره ای به  تعریف همیار طبعیت داشته وتصریح نمود  :در واقع همیار طبیعت به فرد يا افرادي اطلاق مي‌شود كه بصورت انفرادي و گروهي سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری را در پيشبرد اهداف «ترويج فرهنگ منابع طبيعي و جلب مشاركت مردم در امور حفاظت، احياء و توسعه و بهره برداري صحيح از منابع طبيعي» ياري نمايند.
عالیپور در ادامه افزود : همیاران طبیعـت از اقشار مختلف شامل اعضـاء شـوراي اسلامي روستا، دهياران، بسيجيان محلي، معلمان، دانش‌آموزان، دانشجويان، مجريان و بهره‌برداران، فارغ‌التحصيلان و كليه دوستداران طبيعت و منابع‌طبيعي تشکیل شده‌اند.
وی در پایان ابراز امیدواری نمود بتوانیم با استفاده از حداکثر ظرفیت توان دانش آموزی شهرستان  اقدام به جذب همیار طبیعت نموده وگامی موثر در جهت ترویج فرهنگ منابع طبیعی و جلب مشارکت در حفاظت و احیاو توسعه منابع طبیعی  برداریم .

بازدید : 497
29 مهر 1396 ساعت 11:21 ق.ظ
فهرست مقالات
موردی برای نمایش وجود ندارد
ملاقات عمومی با

ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری
شهرستان تیران و کرون

روز دوشنبه هر
هفته
آیا می دانید که
 براساس قانون : آتش زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد
پیوند های مفید