آرشیو خبر
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 83568
  • بازدید امروز : 82
  • بازدید دیروز : 79
  • آخرین بازدید : يكشنبه 5 خرداد 1398 (16:58) ب.ظ
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان تیران و کرون گفت:
در راستای توسعه خدمات دولت الکترونیک و اصلاح نظام اداری سامانه استعلامات منابع طبیعی (سامط) برای ثبت استعلامات اراضی راه اندازی شده است.
 مهدی عالیپور از راه اندازی سامانه الکترونیکی استعلامات منابع طبیعی خبر داد و اظهار کرد:  براساس تفاهم نامه سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشورو دفتر خدمات الکترونیک دولت از روز یک شنبه  اول مهرماه 97 در شهرستان تیران و کرون آغاز به کار کرده است.. 
وی هدف از ایجاد سامانه "سامط" را شفاف سازی خدمات ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری  دانست و افزود: این سامانه فرایند پاسخگویی به استعلامات وارده به اداره منابع طبیعی را تسهیل می‌کند و گامی اساسی در راستای اصلاح نظام اداری و مدیریت سبز، اشتغال زایی و برون سپاری خدمات می‌باشد. 
 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تیران و کرون عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند برای ثبت استعلامات مربوط به اراضی خود به دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان‌ مراجعه کرده و اقدام به ثبت استعلام مربوطه کنند. 
وی خاطرنشان کرد: چرخه فرایند مکاتبات و امورات انجام شده از طریق پیامک تلفن همراه( sms ) به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به ادارات منابع طبیعی نیست. 
فهرست مقالات
موردی برای نمایش وجود ندارد
ملاقات عمومی با

ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری
شهرستان تیران و کرون

روز دوشنبه هر
هفته
پیوند های مفید 
آیا می دانید که
 براساس قانون : آتش زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد