آرشیو خبر
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 111891
  • بازدید امروز : 103
  • بازدید دیروز : 82
  • آخرین بازدید : يكشنبه 17 فروردين 1399 (23:22) ب.ظ
روابط عمومی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان تیران وکرون:
مراسم جشن نیمه شعبان با حضور پرسنل اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان تیران وکرون در محل نمازخانه اداره شهرستان  برگزار گردید.
 ریاست اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان تیران و کرون  ضمن تبریک فرارسیدن ولادت امام عصر(عج)، مهمترین وظیفه آحاد مردم را قرار گرفتن درجزء منتظران واقعی اعلام کرد وگفت:همه آحاد مردم وظیفه دارند با رعایت اصول ومبانی اسلامی خود را جزء منتظران واقعی قرار دهند  تاموضوع مهدویت به عنوان یکی  از مهمترین مباحث اسلامی در جایگاه حقیقی خودقرار گیرد.
مهدی عالی پور با اشاره به ویژگیهای جامعه مهدوی گفت: درجامعه مهدوی قرآن کریم در زندگی عملی مردم عینیت وتجلی پیدامی کندوعبودیت،توحید،خدامحوری،وخداخواهی درزندگی انسانها دیده می شود.
عالی پورافزود:در جامعه مهدوی حرکت به سوی اموری است که رضای خداوند متعال را درپی داشته باشدوبرای همین در این جامعه نماز از اولویت اساسی برخور دار است وحرف اول را می زندبرای اینکه نماز انسان را به خدا نزدیک می نمایدوبدین لحاظ است که  منتظران واقعی اهل نماز وعبادت می باشند. مهدی عالیپور در پایان تاکیدکرد:اعتقاد به منجی در آخر الزمان در تمامی ادیان ومذاهب وجود دارد وافتخار شیعه این است که منجی بشریت را با نام ونشان  وبه صورت کامل می شناسد.
در درادامه مراسم با پذیرایی از همکاران ،اشعاری در مدح امام عصر(عج)قرائت گردید.
 
 
فهرست مقالات
موردی برای نمایش وجود ندارد
ملاقات عمومی با

ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری
شهرستان تیران و کرون

روز دوشنبه هر
هفته
پیوند های مفید 
آیا می دانید که
 براساس قانون : آتش زدن تنه درختان جنگلی 3 تا 12 ماه حبس و پرداخت جریمه نقدی به همراه دارد